Trafo Bakımı ve Bizim Hakkımızda

Kurulduğumuz günden bu yana lider olma yolunda adım adım ilerlemekteyiz ve trafo bakım tecrübemizi her gün yeni müşteriler ile paylaşıyoruz. Eğitimli, yetkin ve deneyimli kadromuz müşterilerin isteklerine odaklanıyor, trafolara düzenli bakımlarını yapıyor ve bakım sonrası takibini sağlıyoruz. Trafo bakımlarının yanı sıra onarım ve montaj uygulamalarını da gerçekleştiriyor ve verdiğimiz tüm hizmetleri en yüksek kalitede gerçekleştiriyoruz.


Geliştirmiş olduğumuz hizmet politikası doğrultusunda her zaman müşterilerimizin ihtiyaç ve gereksinimlerini göz önünde bulundurarak tüm çalışmalarımızı bu ihtiyaç ve gereksinimlere göre yürütür, yaratıcı çözümler geliştirmeyi bir zorunluluk olarak görürüz. Trafo bakım onarım ve montajının yanı sıra yüksek gerilim nakil hatları, kesici test ve bakımı, kompanzasyon sistemi takibi ve arıza tespiti, akım trafosu test ve bakımı, iç tesisat uygunluk testi, trafo ve testi bakım, elektrik taahhüt ve hizmetleri herkes için koruyucu röle testi ve bakımı, hücre testi ve bakımı, proje planlama, mühendislik ve danışmanlık alanlarında müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Marmara Enerji Hakkında

Firmamız kurulduğu 2014 yılından bu yana kendini sürekli geliştirmekte ve sektörümüzde Avrupa standartlarını kullanmaktadır. Trafo bakım, onarım ve montajında ve işin diğer yönlerinde teknolojik gelişmeleri inceler ve uygularız. En güncel malzeme ve teknikleri yeni fikirlerle harmanlayarak kullanıyoruz. Firmamız Türkiye'nin önde gelen firmalarından biri olmak için çalışmaktadır. Marmara Enerji, alanında uzman personel istihdam ederek müşterilerin ihtiyaç duyduğu hizmetleri sağlamak için çok çalıştı. Çalışanlar yıllar boyu deneyim kazanmış insanlar olmasına rağmen, gelişmeye devam edebilmeleri için çalışanlarını eğitmeye devam ediyor. Şirket hem şirket olarak hem de müşterileri için kalitemizi artırmaya devam ediyoruz.

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ
ADRES
Mahmutbey Mh. 2438 SK NO:50, 34218 Bağcılar/İstanbul (İstoç 20. Ada No:50)
TELEFON
0212 671 40 63
GSM
0 532 451 11 73
site-logo
Hakkımızda
Kurulduğumuz günden bu yana lider olma yolunda adım adım ilerlemekteyiz ve trafo bakım tecrübemizi her gün yeni müşteriler ile paylaşıyoruz.